Rreth Nesh

Tregu i makinave ku do të gjeni makinën e ëndrrave

Kush jemi ne

Ne jemi një ekip i përkushtuar profesionistësh

Auto Star Eno u krijua në 2017 me qëllimin e vetëm për të ofruar cilësinë më të mirë në treg. Çmimet konkurruese dhe cilësia e garantuar na veçojnë nga tregu. Bëhuni pjesë e familjes sonë dhe drejtoni makinën tuaj.

Që dy breza më parë, ne kemi qenë në biznesin e krijimit të një përvoje për klientin që i ka bërë ato të vijnë përsëri tek ne. Kjo është arsyeja pse themi, “Tek Auto Star Eno gjeni vetëm më të mirën”. Me një staf të ditur dhe me përvojë, përzgjedhje të gjerë të automjeteve të reja dhe të përdorura dhe financim të lehtë, Auto Star Eno është pika juaj e vetme për të gjitha nevojat tuaja kur kërkoni për një makinë të re.

Pse të zgjidhni Auto Star Eno

Të pasionuar për ofrimin e përvojës më të mirë të blerjes së makinave për klientët tanë

Auto Star Eno ofron një përzgjedhje të gjerë të automjeteve me cilësi të lartë me çmime konkurruese, duke filluar nga modelet e reja deri te automjetet e para. Ne krenohemi me angazhimin tonë për kënaqësinë e klientit dhe përpiqemi ta bëjmë përvojën tuaj të blerjes së makinës sa më të lehtë dhe të këndshme.

Ne besojmë në ndërtimin e marrëdhënieve afatgjata me klientët tanë. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime të jashtëzakonshme, edhe pas shitjes. Pavarësisht nëse keni nevojë për mirëmbajtje rutinë, riparime ose thjesht keni një pyetje, ekipi ynë është gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar.

1.

Çmime Konkurruese

2.

Cilësi e Lartë

3.

Shërbim i Shpejtë

4.

Siguri në Zgjedhje

Vlerësimet e klientëve

"Ua rekomandoj Auto Star Eno - ata e bënë procesin e blerjes së makinës të lehtë dhe pa stres. Shitësi ishte i durueshëm dhe i ndihmuar, dhe procesi i financimit ishte i drejtpërdrejtë."
Sokol Rrapi
"Pata një përvojë të shkëlqyeshme tek Eno. Stafi ishte miqësor dhe i njohur me makinat, dhe më ndihmuan të gjej makinen perfekte për nevojat e mia. E rekomandoj 100%."
Sara Meta
"Ekipi i shitjes në këtë dyqan ishte miqësor dhe më ndihmuan të gjej makinën perfekte për nevojat dhe buxhetin tim. U largova nga dyqani me një makine të re që e dua shumë."
Klea Lushaj
"Kisha një përvojë të shkëlqyeshme në këtë dyqan. Stafi ishte i respektueshëm dhe më ndihmuan të gjej një ofertë të shkëlqyeshme për makinën time të re. E rekomandova tek miqtë."
Krenar Krasniqi

Udhëtoni drejt ëndrrave tuaja me makinat tona

Ose telefono direkt në numrin: